طراحی سایت - click2all
Click2all

طراحی سایت شرکتی بدون شک گامی مؤثر در گسترش کسب و کار شما است، برای این که بتوانید یک وب سایت شرکتی حرفه ای داشته باشید نیازمند دانش و تخصص برنامه نویسان و طراحان گرافیکی هستید، در مجموع این دو مورد شما میتوانید یک وب سایت شرکتی حرفه ای و با رابط کاربری راحت برای مخاطبانتان داشته باشید. در ادامه به برخی از ویژگی های سایت شرکتی اشاره خواهیم کرد با click2all همراه باشید.

طراحی سایت - click2all

حرفه ای بودن

در عین سادگی

یکی از اصلی ترین ویژگی های یک سایت شرکتی حرفه ای بودن در عین سادگی است، وب سایت های شرکتی که از ویجت ها و المان های زیادی در صفحات خود استفاده میکنند نمیتوانند به‌خوبی ارتباط موثری با کاربران بگیرند و در نگاه اول کاربران نمیتوانند نیاز خود را پیدا کنند و گیج خواهند شد.

طراحی سایت - click2all

هماهنگی

در بین تمامی صفحات

یکی دیگر از ویژگی های مهم سایت های شرکتی هماهنگی در بین تمامی صفحات است، سایت شما باید به نحوی طراحی شود که اجزا و المان های آن از جمله رنگ ها، فونت ها و غیره در بین تمامی صفحات یکپارچه رعایت شود.

طراحی سایت - click2all

سازگاری

در تلفن های همراه

شاید بتوان گفت که سازگاری در تلفن های همراه یکی از مهم ترین و اصلی ترین ویژگی های یک وب سایت شرکتی است، باید در نظر داشته باشید که در زمان حال بسیاری از افراد در طول روز با تلفن های همراه و تبلت های خود اقدام به جستجو در گوگل خواهند کرد پس باید وب سایتتان سازگار با تلفن های همراه باشد.

طراحی سایت - click2all

سرعت لود

وب سایت شرکتی

باید در نظر داشت که سرعت لود یکی از مهم ترین فاکتور هایی است که باید در طراحی سایت شرکتی رعایت کنید، طبق تحقیقاتی که همیار سایت انجام داده است کاربران بیشتر از 5 ثانیه برای لود شدن یک وب سایت صبر نمیکنند پس وب سایت هایی که سرعت لود خوبی دارند میتوانند در از دیگر رقبا پیشی بگیرند.

چرا شرکت ها نیاز به طراحی سایت دارند؟

هر شرکت، برند و سازمانی جهت برقراری ارتباط هدفمند، اثرگذار و پر بازده با مخاطبان هدف خود نیاز دارد تا اطلاعات جامع و کاملی از سازمان خود و فعالیت کاری شرکت با داشتن یک سایت شرکتی متناسب، در اختیار مخاطبانش قرار دهد.

اشتراک گذاری اطلاعاتی نظیر اهداف و چشم اندازها، رزومه کاری، افتخارات کسب شده، فعالیتهای صورت گرفته و یا در حال انجام، تصاویر پروژه ها، اطلاعات نمایشگاهی، خدمات، کالاها و محصولات تولیدی و… همگی عاملی در جهت ایجاد تعامل اثرگذار بین مخاطب و شرکت است که بدون در نظر گرفتن محدودیت های زمانی و مکانی همواره در دسترش مخاطبان خواهد بود. این موارد لازمه هر شرکت است تا بتواند با طراحی وبسایت شرکتی حرفه ای به آن دست یابد.

طراحی سایت - click2all

مزایا طراحی سایت شرکتی چیست؟

 طراحی وبسایت شرکتی مزایا فراوانی برای کسب و کار شما دارد. یکی از این مزایا این است که مشتریان بیشتری از سراسر نقاط کشور به صورت شبانه روزی از وب سایت شما دیدن خواهند کرد و هیچ گونه محدودیت زمانی و مکانی برای مشتریان وجود نخواهد داشت. 

داشتن یک وبسایت خوب با طراحی حرفه ای، اعتبار خاصی برای کسب و کار شما فراهم می کند. اگر محتوای سایت شما به بهترین شکل نوشته شده باشد باعث می شود مشتریان، وبسایت شما را دقیق تر بررسی کنند و بیشتر به دنبال کسب اطلاعات در مورد خدمات و محصولات شما باشند. اگر شما شرکت خود را به فضای مجازی نبرید و در فضای اینترنت حضور نداشته باشید، راه را برای رقیبان خود هموار می کنید و کسب و کارتان را به آن ها هدیه می دهید!

شما با طراحی سایت شرکتی این امکان را برای مشتریان خود فراهم می کنید که راحت تر با شما در ارتباط باشند و لازم به حضور فیزیکی آن ها در شرکت نباشد. شما می توانید وب سایت خود را با توجه به نیاز مشتریان طراحی کنید و مشتریان بسیاری را به سمت سایتتان جذب نمایید. 

همچنین طراحی سایت شرکتی برای شما بسیار مقرون به صرفه است، زیرا به راحتی می توانید تغییرات لازم را بدون پرداخت هزینه در سایت خود اعمال کنید. در صورتی که اگر وبسایت نداشته باشید باید برای تغییر محتوای رسانه چاپی، زمان و هزینه های مادی زیادی صرف نمایید. 

یک سایت با طراحی خوب و محتوای هدفمند می تواند تا حد زیادی مکمل تبلیغات چاپی باشد. همچنین مشتریان شما می توانند از طریق وبسایت شما، کاتالوگ، تصاویر و یا ویدئو های شما را تماشا کنند.

با طراحی سایت شرکتی، فرصت های بازاریابی و تبلیغات نیز برای شما فراهم می شود و فروش محصولات و خدمات در هر زمان و در هر مکان برای افراد ایجاد می شود. شما با ساخت سایت شرکتی یک عرصه عالی را برای فروش محصولات و عرضه خدمات ارائه می کنید و بازار هدف گسترده تری را ایجاد می کنید.

امکانات سایت شرکتی

در این بخش امکاناتی که در طراحی وب سایت شرکتی به کار برده می شود را برای شما قرار داده ایم تا بهتر با این امکانات آشنا شوید. یک وب سایت شرکتی به طور استاندارد شامل امکانات زیر می باشد:

این صفحه نمایی کلی از وبسایت شما است و بیانگر محصولات و خدمات شما می باشد تا مخاطب با یک نگاه اجمالی متوجه نوع فعالیت شما شود. این صفحه باید بسیار هوشمندانه طراحی شود و شلوغ و خسته کننده نباشد.

خدمات ارائه شده توسط شرکت در این بخش قرار می گیرد و بازدید کنندگان می توانند از این خدمات بهره مند گردند.

در این قسمت نمونه محصولات شرکت و گارانتی آن ها در صورت وجود، قرار می گیرد. همچنین به چگونگی ساخت و ویژگی های محصول نیز اشاره می شود.

در این قسمت مقالات مرتبط با شرکت خود را باید قرار دهید. برای نوشتن مقالات باید چند نکته را در نظر بگیرید. اولین نکته این است که مقالات شما باید جذاب باشد و زیاد طولانی و خسته کننده نباشد و بازدید کننده سایت را به خواندن ادامه مقاله ترغیب کند. دومین نکته که بسیار مهم و حائز اهمیت است، این است که مقالات شما باید منطبق بر پایه اصول سئو باشد و از نگارش درستی برخوردار باشند.

در طراحی سایت شرکتی مهم ترین و اصلی ترین بخش برای ارتباط با مخاطبان و بازدیدکنندگان، صفحه ی تماس با ما است. اهمیت این بخش بسیار بالاست و این کار نیاز به مهارت و تجربه کافی دارد. این صفحه دارای اطلاعاتی نظیر آدرس دفتر مرکزی، آدرس شرکت، دورنگار، شماره تماس و ایمیل می باشد که بازدیدکنندگان با استفاده از آن ها می توانند با شما ارتباط برقرار کنند. طراحی این قسمت باید به گونه ای باشد که مخاطبان در کمترین زمان و به راحتی  بتوانند با شما در ارتباط باشند.

برای معرفی بهتر خدمات شرکت، در این بخش باید تصاویر متفاوت از محصولات و سرویس های شما قرار بگیرد تا بازدیدکنندگان جذب سایت شما شوند. این تصاویر در طراحی سایت شرکتی شامل تصاویر همکاران، بخشهای مختلف شرکت، تندیس ها و… نیز می شود.

در این بخش به معرفی شرکت و نحوه عملکرد آن پرداخته می شود و برای شناخت بیشتر کاربران از سایت در نظر گرفته می شود.  اگر می خواهید بازدیدکننده سایت به مشتری شما تبدیل شود باید به این قسمت توجه ویژه ای داشته باشید و شرکت خود را به درستی معرفی نمایید. توجه داشته باشید که نیازی نیست در این بخش از متن های طولانی استفاده کنید، زیرا باعث خستگی افراد می شود همچنین متن شما نباید خیلی کوتاه و مختصر باشد چون ممکن است اعتبار شرکت شما را زیر سوال ببرد.  ادبیات مناسب در صفحه درباره ما می تواند موجب ایجاد شناخت نسبی و اعتماد در مشتریان شما گردد.

در این قسمت سوالات احتمالی مشتریان به همراه پاسخ قرار می گیرد همچنین امکان درج سوالات کاربران نیز فراهم می شود این قسمت در طراحی سایت شرکتی بسیار حائز اهمیت است، زیرا باعث می شود مشتریان اعتماد لازم را به کسب و کار شما پیدا کنند. همچنین می توانید از پرسش کاربران ایده گرفته و به تولید محتوای جدید بپردازید و می توانید به مخاطبین خود کمک کنید و آن ها را درگیر برند خود کنید. حتی می توانید با استفاده از این بخش، میزان رضایت مشتریان و کیفیت خدمات و محصولات خود را بسنجید.

این قسمت برای راهنمایی دقیق تر بازدیدکنندگان در نظر گرفته می شود. افراد با استفاده از این قسمت می توانند با کارشناسان سایت ارتباط برقرار کرده و پاسخ سوالات خود را به خوبی دریافت نمایند. هر وبسایت خوب و موفقی باید دارای مشاوره رایگان باشد و همیشه آماده پاسخ گویی به نیاز افراد باشد.

طراحی سایت شرکتی مناسب چه مشاغلی است؟

امروزه برای رونق بخشیدن به کسب و کار در هر صنفی نیاز به تبلیغات وسیع می باشد. هر شرکت، برای ارائه بهترین خدمات و یا تولید و عرضه محصولات خوب، نیازمند معرفی به مخاطب و جلب اطمینان او هست. بنابراین شرکت های فعال با طراحی سایت، محصولات خود را به جامعه معرفی می نمایند و با اینکار اقدام به برند سازی و افزایش فروش محصولات خود می کنند.

اگر قصد راه اندازی فروش به صورت اینترنتی را ندارید می توانید با راه اندازی یک وب سایت شرکتی اقدام به تبلیغات محصولات و خدمات خود بکنید. در واقع سایت شرکتی مانند یک کاتالوگ آنلاین برای شرکت است که به معرفی شرکت و خدمات آن می پردازد. طبیعتا ثبت سفارش آنلاین از طریق سایت شرکتی امکان پذیر نمی باشد. پس اگر می خواهید فروش اینترنتی راه اندازی کنید، وب سایت شرکت مناسب شما نمی باشد و باید اقدام به طراحی وبسایت فروشگاهی کنید.

به صرفه و اقتصادی بودن طراحی سایت شرکتی!

شما با طراحی سایت خدماتی با هزینه بسیار کمتر نسبت به تبلیغات تلویزیونی و بیلبوردهای شهری و… هم می توانید ۲۴ ساعته در دسترس مخاطبین باشید و هم در هزینه های خود صرفه جویی کنید. این یک توجیه اقتصادی و هدفمند برای رسیدن به موفقیت است. با سایت شرکت هر زمان که مخاطبین و مشتریان شما بخواهند می توانند به شما دسترسی داشته باشند از آخرین محصولات و قیمتهای شما با خبر شوند. اطلاعات لازم در مورد خدمات و محصولات شما را دریافت کنند و برای هر پرسشی که به پاسخ آن نیاز دارند از طریق پشتیبانی سایت به آن برسند.

داشتن یک سایت که نیازهای مشتریان شما را رفع کند می تواند یک گام مثبت در پیشبرد اهداف شرکت شما باشد. پس با هزینه ی اندک طراحی سایت شرکتی نسبت به سایر روش های تبلیغاتی، بیشترین بازخورد را ازآن شرکت خود نمائید.

 

ویژگی‌های یک سایت شرکتی حرفه‌ای

اولین موردی که در ساخت سایت شرکتی باید رعایت شود، انعطاف پذیری آن است. در صورتی که انعطاف پذیری سایت شرکتی زیادی باشد، مشتریان بیشتری به سمت شما جذب خواهند شد؛ چون شـما توانسـته اید که بخش زیادی از نیازهای مشتـریان خود را برطرف کنید. دومیـن موردی که در ساخت سایت شرکتی می‌بایست رعایت شود، امکان بروز رسانی خودکار می‌باشد. وجود قابلیتی مانند بروز رسانی خودکار در سـایت‌های شرکتـی موجب شده تا آن‌ها مجبـور نباشند سـاعت‌های زیادی را برای به‌روز رسانی محتوای خود صرف کنند.

البته ساخت سایت شرکتی تنها با توجه به همین نکات صورت نمی‌گیرد. سئوی سایت شرکتی هم از مواردی اسـت که باید به آن تـوجه کرد. دقت داشـته باشید که اگر سئوی سـایت شـرکتی را نادیده بگیرید، هیچ وقت در میان رقبای خود دیده نمی‌شوید. در حقیقت، آنچه که باعث دیده شدن شما در صفحات گوگل می‌شود، سئوی سایت می‌باشد. اگر این پارامتر را نداشته باشید، باید انتظارات خود را از درآمد ماهیانه و سالانه خود کمتر کنید.

 

انتخاب بهترین پکیج برای شما

در این برهه از زمان، بازاریابی دیجیتال برای کسب و کار و آگاهی از برند شما اهمیت بسیاری دارد. کوتاه‌ترین مسیر برای ورود به بازار رقابتی، استفاده از دیجیتال مارکتینگ است. از آنجا که بازاریابی دیجیتالی گزینه‌ها و استراتژی‌های زیادی را با خود به همراه دارد، می‌توانید با بودجه‌های گوناگون، از انواع روش‌های بازاریابی استفاده کنید.
متخصصان و مشاوران دیجیتال مارکتینگ click2all با ارائه مشاوره تخصصی و آنالیز دقیق کسب و کار شما، بهترین و کوتاه‌ترین مسیر را برای رسیدن به اهداف تجاری در اختیارتان قرار می‌دهند.

click2all پس از بررسی تمامی راهکار های مرتبط با حوزه وب در شغل و نوع فعالیتتان، شروع به ارائه پیشنهادات و راهکار های تخصصی در این زمینه می نماید.

امروزه طراحی وب سایت شرکتی بیش از اینکه پاسخگویی به یک نیاز برای داشتن وب سایت برای شرکت باشد، میتواند عاملی شود برای افزایش مشتری و بهبود ارائه خدمات چنان که با توجه به تجارب ارزنده تیم برنامه نویسی و طراحی تخصصی وب سایت click2all، تا کنون توانسته ایم رشد مشتری را برای مشتریانمان با طراحی آنچه مورد نیازشان بوده رقم بزنیم. در زمانی که وب سایت را طراحی و اجرا می نماییم، در واقع بازار کارتان در حوزه وب و فضای مجازی بررسی می گردد. تحلیل بر روی وب سایت رقبا و افزایش سطح خدمات حوزه وب با مناسب ترین هزینه از جمله خدمات click2all می باشد. با در دست داشتن وب سایت برای مجموعه تجاری خود، ساعت کاری بخش فروش مجموعه شما بدون حضور کارمندان، به 24 ساعت در تمامی طول سال تبدیل می گردد.

ما در تمام طول مسیر با شما قدم برخواهیم داشت و گام به گام شما را همراهی میکنیم. همچنین در کنار تمامی امکاناتی که ارائه می نماییم، میتوانید با داشتن ادرس های اختصاصی ایمیل، پاسخگویی خود را به صورت ایمیل با نشانی وب سایت خود شکیل تر و معتبرتر سازید.

اگر تاکنون وب سایتی برای شرکت خود تدارک ندیده اید، پیشنهاد مینماییم در معادلات خود بهره وری آن را نیز بررسی نمایید. خدمات مشاوره ای click2all در زمینه طراحی وب سایت رایگان می باشد. کافیست با ما تماس بگیرید تا متخصصین ما روند مشاوره را به صورت تلفنی آغاز نمایند.

با تمام زوایای ذکر شده حول طراحی وب سایت وردپرس ممکن است همچنان در شک و شبه باشید!
آیا وب سایتی که مد نظر دارم با وردپرس قابل پیاده سازی می باشد؟
آیا راه اندازی وب سایت اختصاصی بهتر است ؟
برای داشتن یک وب سایت قوی چه کاری لازم است انجام دهم ؟
هزینه راه اندازی و نگه داری آن چقدر میباشد ؟
چنانچه برای کسب و کار خود نیازمند یک وب سایت هستید یا برای گسترش ایده خود نیازمند مشاوره هستید. می توانید از طریق ارسال تیکت از بخش پشتیبانی از مشاوره رایگان بهره مند شوید، تا تمامی سوالات و ابهامات شما پاسخ داده شود.

طراحی سایت - click2all
سوالات متداول

تمامی وب سایت های طراحی شده توسط click2all کاملا واکنش گرا می باشند.

بله، تمامی وب سایت‌هایی که توسط تیم click2all طراحی می‌شوند از اصول سئو و بهینه سازی سایت پیروی می‌کنند

اولین قدم در طراحی سایت تحلیل نیاز های مشتریان می باشد که مهم ترین بخش پروژه به حساب می آید که پس از به نتیجه رسیدن و عملی بودن پروژه قرارداد بر اساس زمان بندی و نیازسنجی منعقد می گردد. پس از قرار داد پروژه وارد مرحله پیاده سازی می گردد. این پروسه پس از پیاده سازی وارد دیباگ گردیده و پس از به نتیجه رسیدن تحلیل و نیاز های پروژه سایت آماده تحویل و آموزش می گردد.

این مورد متناسب با نیاز های شما در پروژه می باشد. اگر در سایت پیچیدگی دارید و قصد دارید بخش مختلف سایت ویژگی های اختصاصی داشته باشد کد نویسی اختصاصی مناسب شما می باشد که البته در این مورد راهنمایی های لازم توسط مشاوران به شما داده خواهد شد.

برآورد هزینه طراحی سایت یه پروسه کاملا سفارشی و متناسب با هر سفارش می باشد و نیازمند این می باشد که تیم ما بخش های مختلف پروژه را تحلیل و سپس برآورد هزینه و زمان درستی را ارائه دهیم.

بله. با توجه به اینکه در  click2all طراحی سایت به صورت داینامیک انجام می‌شود امکان آپدیت و ارتقا سایت در آینده نیز وجود دارد.