طراحی سایت - click2all
Click2all

طراحی سایت به‌صورت کاملاً ریسپانسیو و واکنش گرا یکی از بهترین و حرفه‌ای‌ترین خدمات click2all می باشد.

طراحی قالب متناسب با نیاز های پروژه و رعایت کامل اصول سئو و بهینه سازی سایت

انواع قالب های سایت متناسب با سلیقه و درخواست کارفرما با استاندارد و کیفیت بالا پیاده‌سازی شده و در کمترین زمان در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد.

چرا باید وب سایت داشته باشیم؟

وب سایت ها امروز برابر هستند با کسب و کارهای سنتی و فیزیکی با بیش از 3 میلیارد کاربر در سراسر جهان. برای مثال وقتی می خواهید درباره یک شرکت اطلاعات بیشتری بدست بیاوریم در موتور جستجو گر گوگل آن را جستجو کرده و در نهایت به یک وب سایت متصل خواهید شد. همچنین برای محصولات و سایر خدمات از کتاب گرفته تا قطعات خودرو و یا حتی دارو این فرآیند هر روزه توسط میلیون ها کاربر تکرار می شود.

امروزه دیگر وب سایت یک ابزار تجمّلی برای کسب و کار نیست. بلکه امروز وب سایت گاه از یک مرکز خرید قدرتمند تر و شلوغ تر است. دیگر با مشکلات زندگی پر سرعت امروزه پاساژ گردی ها هم جای خود را به وب گردی داده اند. و کسب و کار ها برای بر قرار کردن ارتباط دیگر به سراغ آگهی های روزنامه نمی روند بلکه بسوی موتور های جستجوی اینترنت مانند گوگل هدایت شده اند برای راحتی و سرعت بیشتر و جذابیت! این مقاله مقدمه ایی است بر اهمیت داشتن وب سایت در هر سایز و برای هر نوع کسب و کار.

طراحی سایت - click2all
طراحی سایت - click2all

طراحی سایت با وردپرس

CMS ها سیستم های از پیش ساخته شده ای هستند که میتوان از آنها در ساخت یک سایت استفاده کرد.
از جمله معروفترین و بهترین این سیستم ها میتوان به وردپرس، جوملا و دروپال اشاره کرد.
جالب است بدانید در جهان بیش از 400 نوع CMS استاندارد برای طراحی سایت وجود دارد اما در بین انها وردپرس سهم بزرگتری از بازار را به خود اختصاص داده است چرا که بیش از 2 میلیون برنامه نویس و صدها هزار ماژول و قالب برای آن وجود دارد که طیف وسیعی از نیاز صاحبان وبسایت را برطرف میکنید. بیش از 75 میلیون سازمان، سایت وردپرسی دارند. برای همین طراحی سایت وردپرس یکی از پر متقاضی ترین روش هاست.

طراحی سایت فروشگاهی

شما می توانید به واسطه ی سفارش طراحی سایت فروشگاهی یک شعبه جدید از کسب و کار خود را در فضای مجازی ایجاد کنید. با افزایش سفارش طراحی سایت فروشگاهی و همچنین تمایل مشتریان به استفاده از این سبک سفارش و تاثیر آن در فروش و شناخته شدن یرند انکارناپذیر است.

سفارش ساخت سایت فروشگاهی باید به گونه ای باشد که احساس اعتماد را به کاربر انتقال دهد و کاربر به مشتری دائمی تبدیل شود. در خرید حضوری نحوه برخورد فروشنده تاثیر بسزایی در جذب مشتری دارد. در سفارش ساخت سایت فروشگاهی نیز این تاثیر بسیار پررنگ است

طراحی سایت - click2all
طراحی سایت - click2all

بهینه سازی سایت

از جمله مهم ترین بخش های یک وب سایت سرعت لود مناسب آن در دستگاه های مختلف می باشد. هر وب سایتی که به سوی تجارت و بازرگانی حرکت میکند، باید صفحات وب خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کند. هدف نهایی یک وب سایت جلب کاربران اینترنتی میباشد، و مطالعات نشان داده است که پهنه عظیمی از کابران اینترنتی وب سایت ها را در موتورهای جستجو پیدا کرده اند. کیفیت و عملکرد وب‌سایت شما نه تنها بر رتبۀ شما در موتورهای جستجوگر تاثیرگذار است، بلکه در ارتقای تجربۀ کاربر نیز موثر می‌باشد. ما بهترین تکنیک‌ها و استانداردهای بهینه‌سازی را برای شما بکار خواهیم گرفت.

امنیت سایت

بهتر است اینطور بیان کنیم که ادامه و اعتبار فعالیت سایت بستگی به امنیت وب دارد. اینکه سایت شما هک نشود امنیت سایت را تضمین نمی کند. اگر سایت شما هک نشده است دلیل بر امنیت سایت نیست. در واقع شاید تلاشی برای نفوذ به سایت شما نشده باشد.

اهمیت امنیت وب سایت شما در زمان حمله مشخص می شود. با وجود رعایت موارد امنیتی هرسایت امکان دارد مورد حمله قرار بگیرد. انواع هک، تعداد و روشهای آن بسیار مختلف هستند که هر کدام یک اقدام دائمی را می طلبد.

طراحی سایت - click2all
سوالات متداول

پشتیبانی در click2all بسته به پروژه می باشد و تا مدت زمان مشخص شده در قرار داد پشتیبانی فنی به صورت رایگان انجام می شود.

اولین قدم در طراحی سایت تحلیل نیاز های مشتریان می باشد که مهم ترین بخش پروژه به حساب می آید که پس از به نتیجه رسیدن و عملی بودن پروژه قرارداد بر اساس زمان بندی و نیازسنجی منعقد می گردد. پس از قرار داد پروژه وارد مرحله پیاده سازی می گردد. این پروسه پس از پیاده سازی وارد دیباگ گردیده و پس از به نتیجه رسیدن تحلیل و نیاز های پروژه سایت آماده تحویل و آموزش می گردد.

برآورد هزینه طراحی سایت یه پروسه کاملا سفارشی و متناسب با هر سفارش می باشد و نیازمند این می باشد که تیم ما بخش های مختلف پروژه را تحلیل و سپس برآورد هزینه و زمان درستی را ارائه دهیم.

این مورد متناسب با نیاز های شما در پروژه می باشد. اگر در سایت پیچیدگی دارید و قصد دارید بخش مختلف سایت ویژگی های اختصاصی داشته باشد کد نویسی اختصاصی مناسب شما می باشد که البته در این مورد راهنمایی های لازم توسط مشاوران به شما داده خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید