به سایت . خوش آمدید.
click2all-site-speed-img

خدمات افزایش سرعت سایت

Speed Up

بهینه سازی سایت (افزایش سرعت ، بالا بردن لودینگ)
کلید رسیدن به بازدید و درآمد بیشتر

تحلیل و آنالیز وب سایت و افزایش سرعت لود و بهینه سازی سایت، از عواملی است که در موفقیت کسب و کار اینترنتی نقش بسیار مهمی دارد.

با کاهش زمان لود سایت رتبه سایت خود را در موتورهای جست و جو، بالا ببرید. وبسایت شما باید در کمترین زمان ممکن بصورت کامل لود شود. تیم متخصصین ما خدماتی برای شما فراهم کرده است که می توانید سرعت وب سایت تان را افزایش داده تا میزان رضایت کاربران بیشتر گردد.

اگر تمایل دارید در مورد افزایش سرعت سایت بیشتر بدانید تا پایان این بخش ما را همراهی کنید.

سرعت بارگذاری سایت مهم ترین مسئله گوگل

loading speed

سرعت بارگذاری سایت از مهم ترین مسائلی بوده که گوگل به آن اهمیت می دهد. هنگامی که کاربر وارد وب سایت شما می شود اگر با کندی سرعت سایت مواجه گردد مطمئنا سریعا صفحه سایت شما را می بندد و همین مورد باعث افزایش نرخ بانس ریت (ماندگاری کاربر) خواهد شد و گوگل یک فاکتور منفی برای شما هم حساب خواهد کرد.

گوگل وب سایت هایی که در کم ترین زمان ممکن لود می شوند را در صدر نتایج جستجو قرار می دهد. شما با افزایش سرعت لود سایت و ایجاد محتوا مناسب موفقیت کسب و کار خود را تضمین می کنید.

آمار مهمی که در فروش و رضایت مشتریان تاثیر گذار است

Optimization

بهتره بدانید طبق آماری که توسط گروه Aberdeen Group منتشر شده است، در ازای هر 1 ثانیه.تاخیری که در لود وب سایت شما رخ می دهد شما 16% رضایت مشتریان، 7% کاهش آمار فروش و 11% از آمار.بازدیدکنندگان وب سایت خود را از دست می دهید.

✅ مناسب ترین زمان برای لود شدن کامل وب سایت 3 ثانیه می باشد.

از عواقب پایین بودن سرعت سایت می توان به از دست دادن مخاطبان جدید و همچنین از دست دادن مشتریان قدیمی اشاره کرد. چرا که پایین بودن سرعت سایت واقعاً اعصاب خورد کن است و کاربر زمانی که برای یک موضوع خاصی به سایت شما مراجعه می کند با دیدن سرعت پایین سایت شما با وب سایت شما برای همیشه خداحافظی می کند. پس نیاز به یک کانفیگ حرفه ای افزایش سرعت سایت خواهید داشت.

لیست خدمات ما جهت بالا بردن سرعت سایت

List of services

لیست خدمات کانفیگ سرعت و خدمات سایت

1. نصب و کانفیگ سیستم کشینگ پرو :

⭐️ نصب و کانفیگ حرفه ای سیستم  کشینگ

2. نصب و کانفیگ سیستم AMP :

⭐️ سامانه amp جهت لود سریع تر صفحات وب سایت در موبایل هست که گوگل آن را به وب مستران پیشنهاد داده است. این سیستم بصورت کاملا حرفه ای و بر اساس تم رنگی وب سایت شما پیاده سازی خواهد شد.

3. نصب و کانفیگ سیستم بهینه سازی / فشرده سازی تصاویر :

⭐️ سیستم بهینه سازی و فشرده سازی تصاویر که بصورت خودکار هنگام آپلود تصاویر در سایت عمل خواهد کرد، باعث کاهش حجم تصاویر بدون افت کیفیت آن و متعاقبا افزایش سرعت لود تصاویر خواهد شد.

4. اصلاح image size های تعریف شده بر اساس قاب های تعریف شده در قالب :

⭐️ در این مرحله قاب های تصاویر در قالب شما بررسی شده و image size های موجود در وب سایت بر اساس آنها مجددا تعریف شده تا دقیقا تصاویر هم اندازه قاب های سایت ایجاد شوند.

5. ساخت مجدد تصاویر با برش های مذکور :

⭐️ ساخت مجدد کلیه تصاویر آپلود شده بر اساس قاب های تعریف شده جدید

6. فعال سازی Leverage browser caching :

⭐️ این سیستم باعث کاهش درخواست فایل های غیر لازم به سرور و افزایش سرعت لود وب سایت شما خواهد شد

7. کشینگ حرفه ای فایل های js خارجی (گوگل و cpc) با php :

⭐️ سرویس های خارجی در سایت برای اتصال وب سایت شما یک یا چند فایل را در سایت لود کرده و همین امر باعث دریافت نمره منفی در وب سایت gtmetrix خواهد شد. ما با تکنیک برنامه نویسی این فایل ها را سریعتر در سایت اجرا خواهیم کرد.

8. بررسی و اصلاح ریدایرکت های وب سایت .htaccess :

⭐️ بررسی صحت ریدایرکت های انجام شده روی سایت و اصلاح آنها در صورت نیاز. وجود مشکل در ریدایرکت های وب سایت باعث بروز مشکل داپلیکیت کانتنت و کاهش سئو و سرعت سایت خواهد شد.

9. فعال سازی سیستم فشرده سازی فایل های وب سایت :

⭐️ این قسمت باعث میشود فایل هایی از وب سایت قبل از ارسال از سرور فشرده سازی شده و در مرورگر کاربر با حجم کمتری دریافت شوند.

10. اصلاح request های 404 در صفحه :

⭐️ در صورتی که یک یا چند فایل (هرچند کوچک) در وب سایت با خطای ۴۰۴ مواجه شود (روی سرور وجود نداشته باشد) بصورت چشم گیری باعث بروز مشکل کاهش سرعت خواهد شد. ما در این مرحله مشکلات مربوط به خطاهای ۴۰۴ فایل های سایت را حل خواهیم کرد.

11. افزودن Expires headers به فایل های سایت :

⭐️ افزودن تاریخ انقضا به سربرگ فایل های وب سایت جهت اجرای سیستم کشینگ و افزایش بیشتر سرعت لود انجام خواهد شد.

نکته: معیار ما در افزایش سرعت، وب سایت جهانی gtmetrix.com بوده و پس از انجام سفارش رتبه وب سایت شما را به بالاترین مقدار ممکن خواهیم رساند.

افزایش سرعت سایت با چه معیاری انجام می شود؟

GTMETRIX یکی از قوی ترین ابزارها برای تحلیل و آنالیز وب سایت ها و افزایش سرعت لود سایت می باشد.

افزایش سرعت و بهینه سازی سایت بر اساس GtMetrix که وب سایت معتبر بوده توسط متخصصین ما انجام می شود. وب سایت GtMetrix بر اساس معیارهای گوگل و YSlow امتیازی را به سایت اختصاص می دهد. (شامل: زمان لود، حجم وب سایت، تعداد درخواست ها، بهینه سازی تصاویر، فشرده سازی و بهینه سازی فایل های Css,js، کش مرورگر و…)

page speed (سرعت صفحه):

بیشتر مواقع سرعت صفحه با سرعت سایت را اشتباه می گیرند. سرعت صفحه یعنی زمان لازم و مورد نیاز برای برای نمایش کامل محتوا، در یک صفحه خاص که می تواند نوشته ها، برگه ها و محصولات باشد.

site speed (سرعت سایت):

سرعت سایت میزان زمان بارگذاری تمامی صفحات می باشد. برای مثال کاربران شما در صفحات مختلف وب سایت تان به گشت و گذار می پردازند که به میزان بارگذاری صفحات آن سایت، سرعت سایت گفته می شود. برای موتور جستجوگر گوگل سرعت سایت بسیار حائز اهمیت بوده و از فاکتورهای مهم می باشد.

 

مراحل سفارش خدمات حرفه ای سئو

  • ارسال درخواست جهت آنالیز سرعت سایت شما
  • تحلیل سایت شما توسط کارشناسان مربوط
  • ارسال نتایج بررسی شده جهت شروع کار
  • برآورد هزینه پیاده سازی خدمات کانفیگ سرعت سایت
  • پرداخت هزینه سرویس توسط شما
  • پیاده سازی و کانفیگ سرعت سایت شما
پشتیبانی

You Will Love Our Support

شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش درخواست کانفیگ سرعت سایت خود از طریق تلفن، ایمیل و یا تکمیل فرم زیر با ما در ارتباط باشید. 

تلفن تماس:

0901592785

ایمیل:

info@click2all.com

کلی خبرای خوب تو راهه!!

www.click2all.com

با عضویت در سایت از ما هدیه بگیرین!!!

Enable Notifications    OK No thanks